Menu Home

Cum putem ajuta?

Cei care doriți să ne ajutați, puteți face donații în contul bancar al Parohiei Fierbinți Târg, care este următorul: RO63RNCB0172009640190001 deschis la BCR; Motiv: donație pentru ridicarea „Centrul multifuncțional Sfântul Apostol Andrei”; CIF – ul Parohiei Fierbinți Târg este 7301965.Puteți direcționa 2% din impozitul pe venit, prin completarea formularului 230. Prevederile Codului Fiscal stabilesc posibilitatea ca orice contribuabil să direcționeze 2% din impozitul pe venit, care deja a fost reținut de către stat, către o organizație nonprofit. Informații suplimentare la www.doilasuta.ro.De asemenea, firmele pot face și Contracte de sponsorizare în vederea susținerii acestui demers necesar pentru Parohia Fierbinți Târg.Vă mulțumim și Dumnezeu să vă binecuvinteze!Cu dragoste frățească!Preot dr. Ghiaur Andrei – Gabriel

Categories: Fără categorie

fierbinti-targ

Sari la conținut