Menu Home

17 februarie 2018 – S-au reluat lucrările la Centrul multifuncțional "Sf. Ap. Andrei " al Parohiei Fierbinți Târg

„Centrul multifuncțional Sfântul Apostol Andrei” al Parohiei Fierbinti Târg va cuprinde: capelă mortuară, o sală multifuncțională (pentru desfășurarea activităților sociale, culturale, administrativ – gospodărești), grup sanitar și birou parohial.Cei care doriți să ne ajutați, puteți face donații în contul bancar al Parohiei Fierbinți Târg, care este următorul: RO63RNCB0172009640190001 deschis la BCR; Motiv: donație pentru ridicarea „Centrul multifuncțional Sfântul Apostol Andrei”; CIF – ul Parohiei Fierbinți Târg este 7301965.Puteți direcționa 2% din impozitul pe venit, prin completarea formularului 230. Prevederile Codului Fiscal stabilesc posibilitatea ca orice contribuabil să direcționeze 2% din impozitul pe venit, care deja a fost reținut de către stat, către o organizație nonprofit. Informații suplimentare la www.doilasuta.ro.De asemenea, firmele pot face și Contracte de sponsorizare în vederea susținerii acestui demers necesar pentru Parohia Fierbinți Târg.Vă mulțumim și Dumnezeu să vă binecuvinteze!Cu dragoste frățească!Preot dr. Ghiaur Andrei – Gabrie

Categories: CENTRUL MULTIFUNCȚIONAL SF. ANDREI

fierbinti-targ

Sari la conținut