Cum putem ajuta?

Cum putem susține activitățile social – filantropice, administrativ – gospodărești ale Parohiei Fierbinți Târg?

Cei care doriți să ne ajutați, puteți face donații în contul bancar al Parohiei Fierbinți Târg, care este următorul: RO63RNCB0172009640190001 deschis la BCR

CIF – ul Parohiei Fierbinți Târg este 7301965.
Puteți direcționa 2% din impozitul pe venit, prin completarea formularului 230. Prevederile Codului Fiscal stabilesc posibilitatea ca orice contribuabil să direcționeze 2% din impozitul pe venit, care deja a fost reținut de către stat, către o organizație nonprofit. Informații suplimentare la www.doilasuta.ro.
De asemenea, firmele pot face și Contracte de sponsorizare în vederea susținerii activităților social – filantropice, administrativ – gospodărești ale Parohiei Fierbinți Târg.
Vă mulțumim și Dumnezeu să vă binecuvinteze!
Cu dragoste frățească!
Preot dr. Ghiaur Andrei – Gabriel