Daruri de Sfântul Nicolae oferite de Parohia Fierbinți Târg

Cu ocazia mult așteptatei sărbători a Sfântului Ierarh Nicolae, în Biserica cu hramurile ,,Sfântul Gheorghe” și „Sfântul Apostol Andrei” din Parohia Fierbinți Târg, la inițiativa și cu cheltuiala părintelui paroh Ghiaur Andrei Gabriel, a avut loc o activitate filantropică prin care s-au oferit daruri tuturor elevilor de la Școala primară a Liceului Tehnologic Fierbinți Târg.

Au fost pregătite 140 de pachete cu daruri menite să aducă bucurie în sufletele copiilor la sărbătoarea din 6 decembrie.

A consemnat preot dr. Andrei – Gabriel GHIAUR de la Parohia Fierbinți Târg


0%
încărcat
Se încarcă
Se încarcă
Se încarcă
Identificat Control
Identificat Control
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...