În data de 31 iulie 2022, Duminica a VII a după Rusalii , (Lăsatul secului pentru Postul Adormirii Maicii Domnului), părintele paroh a împărțit 40 de pachete cu daruri pentru credincioșii prezenți la Sfânta și Dumnezeiasca Liturghie. A devenit deja o tradiție ca părintele paroh dr. Andrei – Gabriel Ghiaur să-i răsplătească cu daruri pe enoriașii care se învrednicesc să participe la programul liturgic al Parohiei Fierbinți Târg.
![](https://parohiafierbintitarg.ro/wp-content/uploads/sites/338/2022/08/296088813_1680751795644372_4487196202691174995_n-300x225.jpg)
![](https://parohiafierbintitarg.ro/wp-content/uploads/sites/338/2022/08/296108170_1680751742311044_1314249342169186041_n-300x225.jpg)
![](https://parohiafierbintitarg.ro/wp-content/uploads/sites/338/2022/08/296119368_1680751708977714_7895788016395494605_n-300x225.jpg)
![](https://parohiafierbintitarg.ro/wp-content/uploads/sites/338/2022/08/296140788_1680751948977690_6624545676525096445_n-300x225.jpg)
![](https://parohiafierbintitarg.ro/wp-content/uploads/sites/338/2022/08/296156609_1680751902311028_8259352530469425175_n-300x225.jpg)
![](https://parohiafierbintitarg.ro/wp-content/uploads/sites/338/2022/08/296289933_1680756042310614_95858892211041801_n-300x225.jpg)
![](https://parohiafierbintitarg.ro/wp-content/uploads/sites/338/2022/08/296351157_1680751928977692_1967823432473609710_n-300x225.jpg)
![](https://parohiafierbintitarg.ro/wp-content/uploads/sites/338/2022/08/296541949_1680751652311053_1133487930476981141_n-300x225.jpg)
![](https://parohiafierbintitarg.ro/wp-content/uploads/sites/338/2022/08/296617384_1680751602311058_590049165312941677_n-1-300x225.jpg)
![](https://parohiafierbintitarg.ro/wp-content/uploads/sites/338/2022/08/296827594_1680751722311046_4602438434400412306_n-300x225.jpg)
![](https://parohiafierbintitarg.ro/wp-content/uploads/sites/338/2022/08/297033913_1680751765644375_1082218282388946004_n-300x225.jpg)
Categories: Fără categorie