STRĂDANIA COPIILOR DE LA GRUPUL DE CATEHEZĂ A FOST RĂSPLĂTITĂ
În cadrul Concursului Național Catehetic „Tinerii și vârstnicii să laude numele Domnului”, Grupul catehetic al Parohiei Fierbinți Târg a obținut LOCUL 1 la nivelul Protopopiatului Urziceni și MENȚIUNE la nivelul Episcopiei Sloboziei și Călărașilor.
Mulțumesc pe această cale tuturor celor care s-au implicat în realizarea acestui demers!
![](https://parohiafierbintitarg.ro/wp-content/uploads/sites/338/2023/05/345886334_6413750992017546_9196640676469396007_n-300x225.jpg)
![](https://parohiafierbintitarg.ro/wp-content/uploads/sites/338/2023/05/346763279_184258510787111_6974554418010397215_n-300x225.jpg)
![](https://parohiafierbintitarg.ro/wp-content/uploads/sites/338/2023/05/345889502_4960033737454848_6471043708875517260_n-300x225.jpg)
![](https://parohiafierbintitarg.ro/wp-content/uploads/sites/338/2023/05/345643806_263547116132725_4058475257352423908_n-300x169.jpg)
![](https://parohiafierbintitarg.ro/wp-content/uploads/sites/338/2023/05/346938856_564787762389642_1727350836768634210_n-300x169.jpg)
![](https://parohiafierbintitarg.ro/wp-content/uploads/sites/338/2023/05/346853435_924747265245211_8258757618059503648_n-300x169.jpg)
![](https://parohiafierbintitarg.ro/wp-content/uploads/sites/338/2023/05/346782200_3486395848345711_1158159479375035907_n-300x169.jpg)
![](https://parohiafierbintitarg.ro/wp-content/uploads/sites/338/2023/05/345643619_1233258167307300_7248295143481351768_n-300x169.jpg)
![](https://parohiafierbintitarg.ro/wp-content/uploads/sites/338/2023/05/346667797_268003402313400_6946540112166849402_n-300x169.jpg)
![](https://parohiafierbintitarg.ro/wp-content/uploads/sites/338/2023/05/346763301_168642209198254_155172995421031857_n-300x225.jpg)
Categories: Fără categorie