Și anul acesta am reușit cu ajutorul lui Dumnezeu și al oamenilor prin care El lucrează (o doamnă doctor care a dorit să rămână anonimă) să dăruim rechizite școlare celor 30 de elevi care au frecventat orele de cateheză pe parcursul vacanței de vară, ca o răsplată pentru strădaniei lor, și îmbrăcăminte pentru 2 copii dintr-o familie monoparentală.
Ne rugăm Preamilostivului Dumnezeu să le dăruiască tuturor elevilor sănătate, spor în deprinderea celor mai frumoase și folositoare învățături, bucurii și multe reușite!
![](https://parohiafierbintitarg.ro/wp-content/uploads/sites/338/2023/09/374733857_1970693059983576_3739498253357885285_n-300x225.jpg)
![](https://parohiafierbintitarg.ro/wp-content/uploads/sites/338/2023/09/373743583_1970693019983580_2106903052225479300_n-300x294.jpg)
![](https://parohiafierbintitarg.ro/wp-content/uploads/sites/338/2023/09/375597196_1970692969983585_1609840903508291295_n-300x225.jpg)
![](https://parohiafierbintitarg.ro/wp-content/uploads/sites/338/2023/09/375318657_1970692953316920_4198929986358479324_n-300x225.jpg)
![](https://parohiafierbintitarg.ro/wp-content/uploads/sites/338/2023/09/374686834_1970692936650255_5829561028321559962_n-300x225.jpg)
![](https://parohiafierbintitarg.ro/wp-content/uploads/sites/338/2023/09/375332652_1970692913316924_7768488063666005048_n-300x225.jpg)
![](https://parohiafierbintitarg.ro/wp-content/uploads/sites/338/2023/09/375327959_1970692903316925_1437779717202849449_n-300x225.jpg)
![](https://parohiafierbintitarg.ro/wp-content/uploads/sites/338/2023/09/375453374_1970692873316928_6315873220949446505_n-225x300.jpg)
![](https://parohiafierbintitarg.ro/wp-content/uploads/sites/338/2023/09/374659002_1970692826650266_3577195455748809323_n-300x225.jpg)
![](https://parohiafierbintitarg.ro/wp-content/uploads/sites/338/2023/09/376015906_1970692813316934_6320162304400290118_n-196x300.jpg)
![](https://parohiafierbintitarg.ro/wp-content/uploads/sites/338/2023/09/375267518_1970692793316936_4565687018641982938_n-300x225.jpg)
![](https://parohiafierbintitarg.ro/wp-content/uploads/sites/338/2023/09/375323594_1970692536650295_5310278593250598145_n-273x300.jpg)
![](https://parohiafierbintitarg.ro/wp-content/uploads/sites/338/2023/09/375311119_1970692183316997_5660271787007086559_n-225x300.jpg)
Categories: Fără categorie