STRĂDANIA COPIILOR DE LA GRUPUL DE CATEHEZĂ A FOST RĂSPLĂTITĂ
În cadrul Concursului Național Catehetic „Tinerii și vârstnicii să laude numele Domnului”, Grupul catehetic al Parohiei Fierbinți Târg a obținut LOCUL 1 la nivelul Protopopiatului Urziceni și MENȚIUNE la nivelul Episcopiei Sloboziei și Călărașilor.
Mulțumesc pe această cale tuturor celor care s-au implicat în realizarea acestui demers!
![](https://parohiafierbintitarg.ro/wp-content/uploads/sites/338/2024/05/444139672_2133510303701850_569358951402281652_n-300x169.jpg)
![](https://parohiafierbintitarg.ro/wp-content/uploads/sites/338/2024/05/443857234_2133510263701854_1758031272829841967_n-300x169.jpg)
![](https://parohiafierbintitarg.ro/wp-content/uploads/sites/338/2024/05/443927566_2133749107011303_938911583740713363_n-300x169.jpg)
![](https://parohiafierbintitarg.ro/wp-content/uploads/sites/338/2024/05/443941327_2133749153677965_5097268794615284919_n-300x225.jpg)
![](https://parohiafierbintitarg.ro/wp-content/uploads/sites/338/2024/05/444139672_2133510303701850_569358951402281652_n-300x169.jpg)
Categories: Fără categorie